شنبه 29 مرداد

درباره زوجینو

با "زوجینو" آشنا بشیم

"زوجینو" اسم یک مسابقه تلوزیونی خانوادگیه که با هدف توجه به بنیان خانواده، ایجاد روحیه شادابی و نشاط و تشویق جوانان به ازدواج و تشکیل خانواده برای پخش در شبکه سوم سیما طراحی شده. این مسابقه با اجرای باربد بابایی در هر قسمت میزبان دو زوج جوان ایرانیه که شامل بخش های متنوع، مهیج و جذابی بوده و با آیتم های کارشناسی شده توأم با ابتکار و خلاقیت قراره که لحظات شاد و دلچسبی را برای مخاطبین خودش فراهم کنه.
پس لطفا کنار ما باشین.


اما چطور می تونیم در برنامه حضور داشته باشیم؟

تمام زوج های جوانی که 6 ماه تا 3 سال از شروع زندگی مشترکشون می گذره و می خوان که در "زوجینو" حضور داشته باشن، می تونن با مراجعه به وب سایت زوجینو، فرم ثبت نام و شرکت در مسابقه رو تکمیل کنن. کارشناسان برنامه شرایط اولیه زوج ها رو بررسی می کنن، با اونها تماس گرفته و از زوجین واجد الشرایط برای سنجش و ملاقات با کارشناسان برنامه دعوت می کنن، که حضور در این مرحله هم خالی از لطف نیست. در نهایت خانواده هایی که شرایط و توانایی کافی رو برای حضور در مسابقه داشته باشن مهمان ما در مسابقه بزرگ تلوزیونی زوجینو خواهند بود.


زمان پخش برنامه

زوجینو با همکاری گروه اجتماعی شبکه سوم سیما از ابتدای آبان ماه 99، روزهای شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت 20 مهمان خونه های گرمتون میشه و تا 13 فروردین 1400 در کنار شما خواهد بود.


جوایز برنامه

زوج اول: 5 میلیارد ریال
زوج دوم: 3 میلیارد ریال
زوج سوم: 2 میلیارد ریالاین نکته رو هم بگیم که ما حواسمون هم به تماشاگر ها و هم به مخاطبین برنامه که از منزل مارو دنبال می کنن، هست. در هر قسمت مسابقه نظر سنجی هایی انجام میشه و هدایای نقدی به شرکت کننده ها تقدیم خواهد شد.